Про компанію

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

office_new.jpg

Про нас

Компанія "Софтекс-ІФ" була заснована в 2005 році. Основний напрямок діяльності - комплексна автоматизація всіх видів обліку на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", BAS, UA-Бюджет.

Компанія є членом САБ "Спілки автоматизаторів бізнесу", що гарантує високу якість наданих послуг з налаштування, впровадження і обслуговування програмних продуктів.

Ми відповідаємо за якість проведення робіт. Наші спеціалісти мають значний досвід роботи в галузі автоматизації, пройшли навчання та сертифікацію і є сертифікованими спеціалістами в своїх ділянках автоматизації. Ми, починаючи з 2008 року, вже 8 років поспіль, є кращим партнером САБ в регіоні.

Також наша компанія має статус «Сертифікований Сервісний партнер». Цей статус підтверджує якість надання послуг  з обслуговування програм та надання інформаційно-консультативної підтримки користувачів програм.

Компанії, які мають статус "Сертифікований Сервісний партнер (Сервіс-партнер) (СП)", є провідними партнерами в області інформаційно-технологічного супроводу і рекомендуються, поряд з "Центрами супроводу" (ЦС), при виборі надійного партнера в регіоні

На даний час такий статус мають лише кілька партнерів фірми в Україні, і ми єдині у Івано-Франківській області! 

Обравши нас Ви отримаєте:

  •  Ефективну систему контролю якості послуг, що надаються;
  •  Оперативна і кваліфікована лінія консультації;
  •  Система підготовки і підвищення кваліфікації співробітників;
  •  Персональний клієнтський менеджер для вирішення питань клієнтів;
  •  Оперативне вирішення питань дистанційно (через інтернет) і в офісі клієнта;
  •  Велика кількість кваліфікованих, сертифікованих фахівців (На даний момент 42 сертифікати http://1c.ua/firm1c/partner/franch/1126/).

Сподіваємось на Вашу зацікавленість та встановлення довгострокової взаємовигідної співпраці.
Якщо у вас є зауваження щодо роботи наших працівників, продуктів та послуг що ми пропонуємо, або ж маєте якісь побажання - напишіть нам про це!

Написати відгук
Написати відгук.