Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

У даному розділі наведені відповіді на часті запитання відвідувачів нашого сайту. Використання даного розділу дозволить скоротити навантаження на операторів і підвищити задоволеність наших клієнтів.  

1С-Звіт

При оновленні або при запуску 1С:Звіт, програма видає повідомлення про помилку:
«ezvit.exe Error: 0 : ZvitInterface.OpenDBConnectionException: Помилка з'єднання з базою даних!
Сервер: Embedded
База даних: C:\ProgramData\1CZvit\1CZvit_3\db\zvit.fdb
Помилка: no permission for read-write access to database C:\PROGRAMDATA\1CZVIT\1CZVIT_3\DB\ZVIT.FDB».

Вирішення

При закритій програмі 1С:Звіт, потрібно виконати наступні дії.

Якщо 1С:Звіт локальний необхідно:

 • назначити повні права на папку 1С:Звіт для усіх користувачів 1С:Звіт (на папці 1С:Звіт правою клавішею миші – «Властивості»).

Якщо 1С:Звіт мережевий необхідно:

 • перевірити налаштування connectionsetup.exe (в кореневому каталозі серверної частини і станції 1С:Звіт) - всі поля «Адрес» повинні бути заповнені і там має бути вказаний ІР, а не ім'я комп'ютера;
 • назначити повні права на папку 1С:Звіт для усіх користувачів 1С:Звіт (на папці 1С:Звіт правою клавішею миші – «Властивості»).

При спробі в документі «Розрахунок коригування» натиснути кнопку «Підтвердити», 1С:Звіт видає повідомлення про помилку:
«Помилка відправки пошти.
Блок даних. Помилка зняття підпису»

Вирішення

Необхідно отримати в службі підтримки 1С: Звіт (hotline@1c-sed.com.ua) всі потрібні .dll і .exe файли 1С:Звіт, після чого необхідно скопіювати їх із заміною в кореневий каталог 1С: Звіт (у папку, де встановлений 1С:Звіт). При цьому 1С:Звіт потрібно закрити.

Якщо 1С:Звіт мережевий, потрібно скопіювати в папку серверної частини 1С:Звіт, при вимкнутій службі «1СZvitServer».

При отриманні пошти приходить квитанція з помилкою на звітність ДФС:
«Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - не співпадають значення реквізиту "Номер документа в звітному періоді" <C_DOC_CNT> (4) та з імені файлу (000000Х)»

Вирішення

 1. Скопіювати документ чи пачку документів (в меню «Реєстр звітів» – на документі правою клавішею миші вибрати пункт «Копіювати» - вибрати період – натиснути «ОК»).
 2. Оновити та перевірити дані. Для цього в документі через меню «Правка» потрібно послідовно виконати дії: «Оновити поля F5» - «Перерахувати F6» - «Перевірити F4».
 3. Зберегти документ (документи) і відправити повторно.

1С:Бухгалтерія 8

Так, така можливість є. "1С: Бухгалтерія 8" дозволяє будь-який довідник або список документів вивести в табличний або текстовий документ і роздрукувати. При цьому в налаштуванні можна вказати, які саме колонки списку виводити на друк. Попередньо можна налаштувати список, вказавши ширину, висоту і положення колонок. Клікнути правою кнопкою мишки на будь-який довідник або список документів і вибрати з меню "Вивести список".
Облік заробітної плати реалізований в типовій конфігурації "Бухгалтерія підприємства" в спеціальній підсистемі обліку зарплати і кадрів. Автоматизовані: нарахування та виплата заробітної плати з оформленням відповідних документів (включаючи платіжні документи), депонування заробітної плати, відображення нарахованої зарплати, а також сум податків і внесків у бухгалтерському та податковому обліку.

Розрахунок лікарняних і відпусток в "1С: Бухгалтерії 8" не реалізований.

Для автоматизації завдань підприємства, пов'язаних з реалізацією кадрової політики підприємства та грошовими розрахунками з персоналом, включаючи оплату лікарняних листів і відпусток, рекомендуємо використовувати програму 1С: Зарплата і Управління Персоналом 8.
Основні переваги "1С: Бухгалтерии 8" у порівнянні з "1С: Бухгалтерією 7.7" представлені на сайті http://www.v8.1c.ru/buhv8. Серед найбільш істотних з них можна виділити наступні переваги:
 •   охоплена функціональність відразу трьох прикладних рішень системи "1С: Підприємство 7.7": "1С: Бухгалтерія 7.7", "1С: Бухгалтерія 7.7. Спрощена система оподаткування", "1С: Підприємець 7.7";
 •     реалізований сучасний зручний інтерфейс, що робить роботу в програмі комфортної як для початківців, так і для досвідчених користувачів;
 •     можливість ведення бухгалтерського і податкового обліку господарської діяльності декількох організацій і підприємців в одній інформаційній базі, що особливо зручно, коли їх господарська діяльність тісно пов'язана;
 •     при цьому різні організації та підприємці можуть використовувати різні системи оподаткування;
 •     надана можливість ведення партійного обліку, застосування методу ФИФО для оцінки вибувають матеріально-виробничих запасів;
 •     облік товарів у роздробі за продажними цінами;
 •     аналітичний облік номенклатури по складах може вестися не тільки в кількісному, але і кількісно-сумовому вираженні;
 •     при відображенні господарських операцій у документах конфігурації явно вказуються рахунки бухгалтерського та податкового обліку;
 •     користувач може самостійно створювати нові види субконто, додавати рахунки і субрахунки і використовувати їх в документах без зміни типової конфігурації.

Загальні питання

1С: Підприємство 8 являє собою систему програм і включає в себе:
 •    технологічну платформу,
 •    створені на її основі прикладні рішення різного масштабу і різної спрямованості,
 •    методологію створення прикладних рішень,
 •    інформаційно-технологічну підтримку користувачів і розробників.


Більш детальну інформацію про склад системи програм 1С: Підприємство 8 можна отримати на сайті http://1c.ua/ua/v8/ в розділі "Огляд системи".

Щоб зберегти табличний документ або звіт у форматі MS Excel потрібно виконати команду головного меню Файл - Зберегти як ... або натиснути на кнопку Зберегти з піктограмою дискети. Потім у діалозі потрібно вибрати тип файлу для збереження табличного документа. В 1С Підприємстві 8.2 надається можливість збереження табличних документів і звітів у форматах MS Excel, HTML, а також текстовому форматі і форматі табличного документа 1С: Підприємства 7.7.

Придбання рішень

Згідно Податкового кодексу України постачання програмної продукції за договорами про передання виключних майнових прав звільняється від ПДВ

Задати питання
Не знайшли відповідь на своє питання?
Зв'яжіться з нами, і ми надамо необхідну інформацію.