20000 грн за дипломний проект на платформі «1С»

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

20000 грн за дипломний проект на платформі «1С»
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі

20000 грн за дипломний проект на платформі «1С»

Українські студенти, дипломи яких виконані на платформі «1С:Підприємство», можуть взяти участь у конкурсі і виграти від 5 до 20 тисяч грн.

Поборотися за грошові призи є можливість у випускників українських вишів, які отримують першу вищу освіту, а також випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Диплом має бути виконаний на платформі «1С:Підприємство» і захищений з 1 вересня 2015 року по 31 серпня 2016 року. Кількість дипломних проектів, наданих на конкурс від одного навчального закладу, не обмежена.

Автори трьох найкращих робіт (та їхні наукові керівники) отримають по 5000, 10000 і 20000 гривень відповідно.

Прийом робіт на конкурс завершується 15 вересня 2016 року. Щоб встигнути, необхідно заповнити анкету на сайті 1С http://1c.ua/ua/news/detail/43362/ . Під час реєстрації студенту видається логін і пароль для розміщення на FTP-ресурсі матеріалів (анотація, текст дипломного проекту, презентація, копія інформаційної бази з розробленою конфігурацією та даними контрольного прикладу), які представляються на конкурс. Ці матеріали рекомендується розмістити одразу після реєстрації.

Організатори конкурсу гарантують, що надіслані матеріали будуть доступні лише членам журі.

У разі виникнення запитань та з приводу додаткової інформації звертайтесь, будь ласка, в оргкомітет конкурсу«АБІ Україна» за телефоном (044) 499-29-56, partners@abbyy.ua.