Випущена бета-верcія прикладного рішення "1С:Підприємство 8. ERP 2"

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Випущена бета-верcія прикладного рішення "1С:Підприємство 8. ERP 2"
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі
Хочемо повідомити користувачів про випуск бета-версії нової ERP-системи –"ERP Управління підприємством 2 для України", інноваційного рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління діяльністю багатопрофільних підприємств України, що розроблено з урахуванням кращих практик автоматизації великого і середнього бізнесу.

ERP Управління підприємством 2 для України" є розвитком наймасовішої в Україні системи ERP-класу –"1С:Управління виробничим підприємством для України" редакції 1.3 (1С:УПП), враховує досвід, що накопичений під час впроваджень та використання цієї системи у масштабних проектах, які налічують понад п'ятсот робочих місць. Особлива увага під час розробки конфігурації була приділена реалізації функціональних можливостей, затребуваних великими підприємствами різних напрямків діяльності, у тому числі з технічно складним виробництвом. Такий підхід дозволив істотно розширити можливості та область застосування нового ERP-рішення у порівнянні з 1С:УПП.

Конфігурація розроблена компанією "АБІ Україна" (м. Київ) на платформі "1С:Підприємство 8.3" на замовлення ДП "Єврософтпром". Всі права на розповсюдження конфігурації належать ДП "Єврософтпром".

Основні напрямки розвитку в "ERP Управління підприємством 2 для України":

?Підсистема управління виробництвом забезпечує управління по міжцехових переходах і на операційному рівні, оперативну диспетчеризацію, управління по "вузьких місцях", управління завантаженням обладнання.

?Підсистема організації ремонтів дозволяє вести облік об'єктів ремонту, реєструвати напрацювання, контролювати виконання поточних та позапланових ремонтів.

?Система обліку витрат і розрахунку собівартості забезпечує деталізацію до складу вихідних витрат, наочність та контроль обґрунтованості розрахунку.

?Підсистема управління фінансами дозволяє вести облік у розрізі напрямків діяльності, використовувати гнучкі правила розподілу витрат. Функціонал казначейства дозволяє ефективно управляти грошовими коштами. Вдосконалені механізми та інструменти бюджетування використовують табличну модель бюджетування, дозволяють ефективно та наочно управляти бюджетним процесом з використанням діаграми Ганта.

?Система ефективного управління процесом продажів, дозволяє використовувати мобільні робочі місця працівників складів і торгових представників.

?Управління взаємовідносинами з клієнтами дозволяє оцінювати результати маркетингових акцій, відстежувати стадії угод з клієнтами, формувати воронку продажів та аналізувати ефективність роботи персоналу.

?Підсистема управління закупками включає спеціалізовані робочі місця, що дозволяють відповідно до правил забезпечення автоматично розрахувати потребу у закупівлі ТМЦ.

?У рамках функціоналу регламентованого обліку забезпечується автоматичне відображення господарських операцій в обліку відповідно до облікової політики з точністю до груп фінансового обліку, автоматична виписка і контроль номенклатурного складу податкових накладних.

?Функціонал управління персоналом і розрахунку заробітної плати дозволяє здійснювати ведення кадрового обліку в обсягах, що необхідно великим виробничим підприємствам, проводити розрахунок зарплати за даними вироблення.

?Підсистема міжнародного фінансового обліку (МСФО) дозволяє вести облік і складати звітність, використовуючи різні способи підготовки звітності, комбінуючи дані бухгалтерського, оперативного і паралельного обліків.

З 27.12.2016 р. в продажу продукт:


Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, грн., без ПДВ

2900001765695

1С:Підприємство 8. ERP 2 (бета-версія)

12 000


Продукт "1С:Підприємство 8. ERP (бета-версія)" можна використовувати для проведення самостійних пілотних впроваджень конфігурації "ERP Управління підприємством 2 для України" в організаціях, які є кінцевими користувачами.

Продукт "1С:Підприємство 8. ERP 2 (бета-версія)" включає в себе:

·      Дистрибутиви:

·      платформи "1С:Підприємство  8.3";

·      конфігурації "ERP Управління підприємством 2 для України" (бета-версія).

·      Документація (в електронному вигляді):

·      Комплект документації до платформи "1С:Підприємство 8";

·      Комплект документації до конфігурації "ERP Управління підприємством 2 для України" (бета-версія).

·      Конверт с пін-кодами програмної ліцензії "1С:Підприємство 8".

·      Користувацька угода на використання системи "1С:Підприємство 8. ERP 2" (бета-версія) на одному робочому місці.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу "1С:Підприємство 8" (на 1, 5, 10, 20, 50, 100, 300, 500, 1000 робочих місць).

Кількість ліцензій на використання конфігурації "ERP Управління підприємством 2 для України" (бета-версія) і платформи "1С:Підприємство 8" визначається виходячи з потреби у максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією "ERP Управління підприємством 2 для України" (бета-версія) на платформі "1С:Підприємство 8".

Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання сервера "1С:Підприємство 8". Для проектів з великою кількістю автоматизованих робочих місць рекомендується використання версії КОРП сервера "1С:Підприємство 8" і клієнтських ліцензій, призначених для роботи з даними сервером.

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

Звертаємо увагу користувачів, що конфігурація "ERP Управління підприємством 2 для України", яка входить у комплект поставки продукту "1С:Підприємство 8. ERP 2 (бета-версія)"  включено у вигляді бета-версії, не є закінченою комерційної поставкою і поставляється за спеціальною (низькою) ціною, але в той же час, для старту впроваджень можна розглядати це рішення, як попередній етап впровадження складного комплексного прикладного рішення з автоматизації господарської діяльності організації. На цьому етапі користувачі можуть познайомитися з можливостями конфігурації, оцінити масштаб реалізованого функціоналу та зручність роботи. Наслідування структури конфігурації та можливість перенесення даних у фінальну версію конфігурації "ERP Управління підприємством 2 для України", збережеться.

Для роботи з конфігурацією "ERP Управління підприємством 2 для України бета-версія" треба використовувати версію 8.3.8.1652 (або новішу) платформи "1С:Підприємство".

ПЕРЕХІД НА ФіНАЛЬНУ ВЕРСіЮ

З моменту випуску фінальної версії планується можливість проведення апгрейда на неї з продуктів, що включають 1С:УПП, а також з продукту "1С:Підприємство 8. ERP 2 (бета-версія)", за стандартними правилами апгрейда (вартість апгрейда складе: вартість придбаного продукту мінус вартість продукту, що здається, плюс 27 гривень, але не менше половини вартості нового продукту).

Порядок варіантів апгрейда буде уточнено під час випуску фінальної версії продукту "1С:Підприємство 8. ERP 2" у 2017 році (точна дата випуску буде повідомлена партнерам і користувачам за допомогою інформаційних листів).

Акція пільгового апгрейда з бета-версії на фінальну версію

Користувачі програмного продукту "1С:Підприємство 8. ERP 2 (бета-версія)", і партнери, які проводять впровадження, можуть отримати знижку в розмірі 70% на фінальну версію після її випуску для переходу на неї на набагато більш вигідних умовах порівняно зі звичайним апгрейдом. Для отримання знижки необхідно:

·      надавати за адресою ckerp@1c.ua інформацію про хід робіт по пілотному проекту впровадження;

·      опублікувати на сайті http://www.1c.ua інформацію про успішне впровадження рішення (не обов'язково всього функціоналу) з відгуком за стандартними правилами.

Порядок оформлення придбання фінальної версії продукту за акцією пільгового апгрейда буде оголошений під час випуску фінальної версії. Планується, що акція буде діяти протягом 6-ти місяців після виходу фінальної версії.

Участь користувачів в акції пільгового апгрейда може значно знизити витрати на придбання фінальної версії "1С:Підприємство 8. ERP 2".

ПІДТРИМКА ПОТОЧНОЇ РЕДАКЦІЇ 1.3 ERP-РІШЕННЯ "1С:УПРАВЛіННЯ виробничим підприємством ДЛЯ УКРАїНИ"

Зараз не планується знімати з продажу та підтримки редакцію 1.3 конфігурації "1С:Управління виробничим підприємством для України", яка успішно застосовується в багатьох організаціях. У разі прийняття рішення про припинення продажів та/або підтримки цієї редакції, планується попередити користувачів і партнерів завчасно, не менше ніж за 3 роки до набрання чинності такого рішення.

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ

Розповсюдження програмного продукту "1С:Підприємство 8. ERP 2 (бета-версія)" ведеться тільки партнерами, які беруть участь у проекті Центри компетенції з ERP-рішень

ОСОБливості та Обмеження БЕТА-ВЕРСІЇ

Поточна бета-версія не є закінченим прикладним рішенням. До фінальної версії планується розвиток функціональності конфігурації з урахуванням побажань, виявлених під час впровадження бета-версії.

У бета-версії не підтримується:

·      облік робіт в розрізі податкових призначень;

·      зміна податкового призначення капітальних інвестицій і необоротних активів;

·      формування звітів, що містять детальну інформацію про собівартість продукції, у разі податкових коригувань;

·      не поставляється модель налаштувань для МСФО;

·      не всі регламентовані звіти мають алгоритми автозаповнення.

Функціональність розрахунку заробітної плати та управління персоналом реалізована частково і призначена для ознайомлення з поточними проектними рішеннями. Не підтримується:

·      взаєморозрахунки з фондом соціального страхування;

·      розрахунок фіксованого індексації;

·      додаткові види відпусток;

·      довідки про доходи співробітників;

·      облік і розрахунок спецстажу для співробітників;

·      реєстрація інших доходів і виплат колишнім співробітникам;

·      сплата зарплатних податків і внесків;

·      військовий облік і облік мобілізованих співробітників;

·      типові форми звітності із заробітної плати і кадрового обліку.

Планується реалізація зазначеного функціоналу до випуску фінальної версії.

Бета-версія не має типових наперед налаштованих механізмів завантаження даних з інших конфігурацій (за винятком завантаження даних із конфігурації "Зарплата та Управляння Персоналом для України", редакції 2.1), планується їх розробка до випуску фінальної версії.