Тарифні плани

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Тариф "Мінімальний" рекомендується компаніям, що користуються не більше як одним програмним продуктом системи «1С:Підприємство», який не знятий з підтримки розробника, або компаніям зі штатними спеціалістами по підтримці програмних продуктів «1С». Рекомендується досвідченим користувачам, які рідко користуються консультаціями зовнішніх спеціалістів.

Детальніше

Тариф "Стандарт" рекомендується компаніям, яким потрібна періодична допомога по питаннях ведення обліку в програмах «1С», включаючи консультації спеціаліста.

Детальніше

Тариф "Бізнес" рекомендується компаніям, які потребують регулярної допомоги по питаннях ведення обліку та підготовки регламентованої звітності включаючи консультації спеціаліста. А також користувачам-початківцям, які нещодавно придбали програмний продукт "1С" чи його нову версію.

Детальніше

Тариф "Бізнес+" рекомендується великим корпоративним клієнтам в тому числі компаніям з представництвами в різних містах України, яким є важливий не стільки сам факт наявності сервісу, скільки його рівень: регламентований час реакції на запити, тривалість виконання задачі, фінансова відповідальність.

Детальніше