Консультації по вибору програмного забезпечення

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Консультації по вибору програмного забезпечення
Задати питання
Наші спеціалісти дадуть 
відповідь на будь-яке питання по темі

Лінійка продуктів «1С:Підприємство» включає велику кількість типових, спеціалізованих і галузевих прикладних рішень - з різним функціоналом, які застосовуються для рішення різних задач, з різними умовами супроводу, ліцензування і ін. Самостійно зорієнтуватися в повному спектрі рішень «1С:Підприємство» буває непросто.

При цьому недостатньо ретельний підхід до вибору програмного забезпечення може привести до неефективних інвестицій грошових засобів і Вашого часу.

Безкоштовні консультації спеціалістів нашої компанії дозволять уникнути цих проблем і оптимізувати бюджет на автоматизацію.

Ми готові організувати професіональну консультацію по вибору програмного забезпечення любим зручним для Вас способом в зручний для Вас час:

Ви можете направити нам заявку на організацію безплатної консультації.

Наша компанія працює у повній відповідності з рекомендованими фірмою-виробником правилами поставки програмних продуктів і цінової політики.

Спеціалісти нашої компанії також нададуть послуги по доставці і установці вибраних програм.

Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі запитання.