Сервіси

1С-Connect — сервіс миттєвого інтернет зв’язку зі спеціалістом лінії консультацій Обирайте будь-який зручний для Вас спосіб спілкування з нашими спеціалістами:

Детальніше

Лінія консультацій фірми 1С і компанії "Софтекс-ІФ"

Отримуйте оперативно відповіді на питання щодо роботи з програмами 1С
На лінії консультацій працюють найкращі фахівці компанії з багаторічним стажем у сфері бухгалтерського обліку та роботи з програмами 1С

Детальніше

1С:Звіт – сервіс здачі електронної звітності та обміну ПН в продуктах 1С

Відправка звітності в контролюючі органи з програми 1С

Детальніше

Поновлення і підтримка програм 1C у актуальному стані
Незалежно від того коли Ви купили програму, скористайтеся нашим сервісом, щоб поновити її до актуальної версії

Детальніше

Доступ до закритого розділу сайту з корисними методичними матеріалами щодо ведення обліку загалом, так і його відображення в програмах 1С
Детальніше

Компанія Софтекс-ІФ пропонує вам скористатися послугою з аудиту коректності ведення бухгалтерського і податкового обліку в автоматизованих системах 1С: Підприємство 8.

Детальніше

1С: Лекторій - регулярні семінари по законодавству і його відображенню в програмах «1С»: в очній формі і в форматі відеолекцій
Детальніше

1С: Лінк - простий спосіб організації віддаленого підключення через Інтернет до додатків 1С, встановленим на комп'ютері або сервері користувача.

Детальніше

1С: ІТС Україна Галузевий - сервіс, призначений для користувачів галузевих і спеціалізованих рішень на платформі «1С: Підприємство»

Детальніше

Користувачі ліцензійних програмних продуктів «1С:Підприємство» мають можливість задати запитання експертам і аудиторам з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку – за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми.

Детальніше

Кожному клієнту, який уклав договір Інформаційно-технологічного супроводу стане доступний широкий список сервісів та послуг, які допоможуть зберегти час та полегшити роботу з програмою. Наші фахівці налаштують сервіс та допоможуть в роботі.