1С-Лінк

1С: Лінк - простий спосіб організації віддаленого підключення через Інтернет до додатків 1С, встановленим на комп'ютері або сервері користувача. Сервіс рекомендується для тих, хто хоче працювати зі своїми програмами через Інтернет, але перенести свої дані в «хмару» не готовий - по одній або кількох причин:

«1С: Підприємство» налаштоване під потреби користувача, і перенесення цих налаштувань у типовій хмарний сервіс неможливий;
Його користувачі не готові віддавати свої бази в «хмари», так як звичніше зберігати їх на своєму комп'ютері або на сервері організації;
Його користувачі не хочуть витрачати час і гроші на настройку веб-сервера, придбання додаткового комп'ютера / сервера і програмного забезпечення для самостійної організації віддаленого підключення.
Сервіс забезпечує шифрований канал доступу (тунель) до опублікованих на локальному веб-сервері файловим і серверним інформаційних баз додатків «1С: Підприємство 8». Через один тунель можна організувати віддалений доступ для декількох користувачів до кількох інформаційних баз. Кількість користувачів, що працюють одночасно, обмежена кількістю клієнтських ліцензій.

Сервіс доступний в режимі 24 * 7 цілодобово без вихідних і святкових днів.

Переваги:

  • Можливість роботи з додатками 1С в будь-який час і з будь-якої точки світу, де є Інтернет.
  • Інформаційні бази залишаються на комп'ютері користувача, дані не завантажуються на будь-які сервери в Інтернет.
  • Всі доробки та налаштування додатків 1С зберігаються. При роботі через Інтернет програма виглядає і працює так само, як якби вона була відкрита в офісі.
  • Підключитися до баз 1С через 1С: Лінк не складніше, ніж запустити 1С: Бухгалтерію. У будь-який час можна як включити доступ, так і відключити його.
  • Передані дані захищені персональними ключами і сертифікатами, які зберігаються тільки у користувача. Сервіс 1С: Лінк не зберігає і не дешифрує дані абонента.
  • Комп'ютер абонента не стає вразливим для атаки хакерів. Для додаткового захисту можна налаштовувати список користувачів, які мають право працювати через 1С: Лінк.
  • Доступ через «1С: Лінк» можна налаштувати самостійно, без залучення фахівців.
  • Можна організувати доступ до декількох інформаційних баз одночасно.

Укладіть договір комплексного супроводу з Софтекс-ІФ і оцініть переваги сервісу!
Для того щоб замовити сервіс
перейдіть за посиланням.