Відгуки клієнтів

Наша компанія займається автоматизацією управління і обліку на базі на базі програмних продуктів "1С:Підприємство", "Business Automation Sofware" (BAS), "UA-Бюджет". Ми пропонуємо повний спектр послуг по автоматизації управління і обліку на підприємствах!.

Ми прагнемо надавати якісні послуги з високим рівнем сервісу . Ми вдячні нашим клієнтам за надану довіру і позитивні відгуки про спільну роботу .
«Забезпечити обмін даними між підрозділами та структурно організувати інформаційну базу – фундаментальне завдання, і вибір партнера у цьому напрямі є для нас стратегічно важливим. Після ретельного вивчення можливостей різних профільних компаній, ми обрали компанію Софтекс, так як вони мають великий досвід впровадження продуктів «1С:Підприємство», і ми від початку отримали структуровану пропозицію щодо вирішення своїх нагальних завдань. Також Софтекс належить до громадської організації «Спілка автоматизаторів бізнесу» (САБ), що, на нашу думку, свідчить про високу репутацію та довіру клієнтів.
Крім впровадження продуктів «1С:Підприємство», компанія Софтекс допомогла оптимізувати систему під потреби нашої компанії для оперативної взаємодії всіх підрозділів. Таким чином, ми отримали зручний бізнес-інструмент для ефективного управління, який дозволяє вести облік в єдиній інформаційній базі і отримувати необхідні звіти. Отримання даних стало простішим, інтерфейс доступнішим, а система управління більш налагодженою, завдяки чому ми можемо контролювати динаміку розвитку свого бізнесу»
Японський дизайнерський бренд MINISO
«Мінісо /Україна/» Директор Джек Ши
Керівництво компанії позитивно оцінює підсумки проекту і відзначає наступні результати впровадження ERP системи:
• Прозорість всіх операцій на підприємстві;
• Скорочення часу на формування звітності та прийняття ефективних управлінських рішень;
• Поява механізму управління ресурсами підприємства;
• Можливість оперативного аналізу роботи з недобросовісними постачальниками;
На даний момент ми продовжуємо співпрацю в рамках договору супроводу. ПП "Віес Груп" не заперечує проти використання даного відкликання в маркетингових цілях компанією ТОВ «Софтекс-ІФ».
Оцінка задоволеності впровадженням системи «ERP Управління підприємством 2.0»:
1. Відповідність потребам організації - 5
2. Зручність роботи з програмою - 5
3. Якість роботи партнера  - ТОВ «Софтекс-ІФ» - 5
Dokument_001 Размер: 120.5 Кб
Dokument_002 Размер: 61.4 Кб
ПП "Віес Груп"
Генеральний директор Петреній Василь Богданович
Відгук про співпрацю
В рамках договору ТОВ «Софтекс-ІФ» надавало нашому підприємству послуги з інформаційно технологічного супроводу програмних продуктів, а саме:
  Оновлення програмних продуктів;
Внесення змін до типовий функціонал;
Консультування по роботі з програмним продуктом;
Наша компанія повністю задоволена співпрацею з компанією ТОВ «Софтекс-ІФ» на протязі останніх 8 років. І сподіваємося і надалі плідно співпрацювати з ними.
Відгук Размер: 213.2 Кб
Калуська Теплоелектроцентраль-Нова
Головний Бухгалтер
В червні 2016 року ми прийняли рішення про перехід із системи Парус на ПП 1С:Підприємство, що відкрило перед нами можливості контролю менеджерами виконання наших замовлень, аналіз оплачуваних замовлень, аналізу руху грошових коштів, складський обліку, аналіз прибутку підприємства та інші види аналізів для розвитку компанії. Завдяки налаштуванні автоматичного обміну між інформаційними базами автоматизований бухгалтерський та податковий облік. Усі поставлені нами задачі компанія ТОВ «Софтекс-ІФ» виконала без затримок, і зараз здійснює комплексну підтримку ПП.
Ми і надалі плануємо співпрацювати з компанію ТОВ «Софтекс-ІФ» та рекомендуватимемо її своїм партнерам.
Оцінка впровадженої інформаційної системи за наступними параметрами за 5-бальною шкалою:
- Відповідність потребам організації _5__
- Зручність роботи з програмою _5___
- Оцініть якість роботи партнера  __5__
Рекомендували б колегам використовувати дане рішення для автоматизації діяльності? (Так, Скоріше так, Ні, Скоріше ні) __ТАК______
ГазсервісСтаніслав Размер: 146.2 Кб
ТОВ «Газсервіс-Станіслав»
Головний бухгалтер Ковальчук Оксана Романівна
Компанія ТОВ «Софтекс-ІФ» здійснює комплексну підтримку нашої інформаційної системи, оперативно реагує на наші звернення та реалізує усі наші побажання щодо розширення та вдосконалення функціоналу програми. Спеціалісти фірми – партнера завжди демонструють нам  сервіси, та тримають нас в курсі всіх новацій.
Наша компанія задоволена співпрацею та планує і надалі користуватися послугами компанії ТОВ «Софтекс-ІФ» та рекомендуватиме її своїм партерам.
Ітаро Размер: 158.4 Кб
Товариство з обмеженою відповідальністю «ІТАРО»
Головний бухгалтер Демчина Руслана Ігорівна
За час спільної роботи компанія «Софтекс-ІФ» показала себе надійним і ефективним партнером. Компанія ТОВ «Калуський трубний завод» планує і в подальшому продовжувати співпрацю з «Софтекс-ІФ» та рекомендувати партнерам.
Vidguk_Trubnuy Размер: 1.7 Мб
Автоматизація на Калушському трубному заводі
Директор Найда А.М. Головний бухгалтер Шеремета Г.Д.
    Автоматизація оперативного обліку мережі супермаркетів "Гостинний дім" на базі ПП 1С:Підприємство Управління торгівлею
    Компанія «Гостинний дім» у серпні 2006 року прийняла рішення про розширення своєї діяльності і створенні мережі магазинів. У зв'язку з цим було поставлено питання про заміну існуючої інформаційної системи на базі ПП 7.7 на нову. В якості постачальника наша компанія вибрала ТОВ «Софтекс-ІФ», наш вибір був заснований на оцінці рівня знань спеціалістів підрядника в області обліку, досвід співпраці з ним, а так само на технології, яку використовують фахівці ТОВ «Софтекс-ІФ» при впровадженні складних програмних продуктів.
     У першому півріччі 2007 року були проведені передпроектні роботи, проведено навчання ключових користувачів, проведена адаптація системи. У липні 2007 року проведена автоматизація центрального офісу та трьох магазинів. Реалізовано і впроваджений механізм управління витратами і обліку результатів інвентаризації; обліку розрахунків із співробітниками; обліку розрахунків з винагород покупцям, реалізований механізм управління товарними залишками за принципами управлінського обліку, реалізований механізм контролю та управління відпускними цінами; реалізовано облік продажів товарів в розрізі постачальників товарів; реалізовано взаємодію системи і торгового устаткування; проведені настройки планів обміну. Оперативно надано допомогу при переході з попередньою версією програми.
Хочеться відзначити високий професіоналізм співробітників ТОВ «Софтекс-ІФ», їх вміння вникати в завдання замовника, а також оперативність і якість обслуговування.
Gost_dim_UT Размер: 102.8 Кб
Автоматизація оперативного обліку мережі супермаркетів "Гостинний дім" на базі ПП "1С:Управління торгівлею"
Виконавчий директор ТОВ «Гостинний дім» Мостовий С.І.
         Наша організація ПП СРБУ "Прикарпатліфт" для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку придбала програмний продукт «Бухгалтерія 8» у ТзОВ «Софтекс-ІФ».

     Спеціалістами компаніії ТОВ "Софтекс-ІФ" було успішно проведено впровадження програмного продукту "Бухгалтерія для України". В даний час ведеться бухгалтерський і податковий облік. Функціональна підсистема програми "Бухгалтерія для України" відповідає потребам нашої компанії, адже забезпечує ведення обліку основних засобів та нематеріальних активів, ведення касової книги, формування банківської виписки, формування прихідних іта розхідних накладних, ведення кадрів та нарахування зарплати, взаєморозрахунків з контрагентами, формування і здача регламентованої звітності та персоніфікований облік, податковий блік згідно чинного законодавства. Ми регулярно отримуємо інформаційно-технологічну підтримку, яка дає можливість вести облік, враховуючи всі останні зміни в законодавстві.
Ми вдячні спеціалістам фірми "Софтекс-ІФ" за якісне та своєчасне надання послуг в автоматизації обліку!

Lift Размер: 139.2 Кб
Петрук І.Л.
Директор ПП СРБУ "Прикарпатліфт"